T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
ADANA / CEYHAN - Cennet Çetin Anaokulu

Duyurular

Ekm

09.10.2019 ÇARŞAMBA Günü Saat 10:00 da Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Toplantısı ve Yeni Yönetimin Seçimi Yapılacaktır.

Eyl

2019-2020 EĞİTİM -ÖĞRETİM YILI ÖĞRENCİ KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.

May

Tüm Dünyayı  Çocuk Hakları  İçin Daha Çok Çalışmaya Davet Ediyoruz. 

Nis

KURUM STANDARTLARI VELİ GİRİŞ İŞLEMLERİ BAŞLAMIŞTIR.

Nis

"Okul Yöneticilerinin Öğretmenlerin  ve Okul Hemşirelerinin Diyabetli Çocukların Okulda  Bakımı Konusundaki  Bilgi  ve  Tutumları  Anketini doldurmaları gerekmektedir.Aşağıdaki linki kullanarak anketi doldurabilirsiniz.

https://koc.ca1.qualtrics.com/jfe/form/SV_7VXdXIV3UeA6yXz

 

Nis

Satranç (Okul Öncesi, İlkokul, Ortaokul ve  İmam Hatip Ortaokulu) Öğretim Programları  

Öğrencilerimizin yaratıcı, eleştirel ve çok yönlü düşünebilmelerine; araştırma, problem çözme, yaratıcı çözümler üretme becerisini geliştirmelerine katkı sağlayacağı düşünülen Satranç Öğretim Programlarının uygulanmasına yönelik duyuru yapılmıştır.Linke tıklayarak bu konu ile ilgili bilgiye ulaşabilirsiniz.

http://mufredat.meb.gov.tr/

Mrt

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLER GÜNÜ  İLE İLGİLİ ÇOCUKLARIMIZ ARASINDA RESİM YARIŞMASI YAPILDI.Yarışma sonucunda Öğrencimiz Toprak ÖZEN ´in resmi 1.olmuştur.

Mrt

İÇİŞLERİ BAKANIMIZ  SAYIN SÜLEYMAN SOYLU 15.03.2019 TARİHİNDE SAAT 11.30 DA, KAYMAKAMLIK TÖREN ALANINDA´´CEYHAN TAYYARESİ´NİN AÇILIŞINI YAPACAKTIR.

Mrt

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ İLE İLGİLİ ÇOCUKLARIMIZ ARASINDA RESİM YARIŞMASI YAPILACAKTIR.YARIŞMA 14.03.2019 DA SONUÇLANACAKTIR.Resimlerin  ebatları 25-35 ve 35-50 paspartu şeklinde olacaktır.

Mrt

İSTİKLAL MARŞI ´MIZIN KABULÜNÜN 98.YILI VE MEHMET AKİF ERSOY ´ U ANMA PROGRAMIMIZ.

Mrt

Velilerimiz tarafindan ogrencilerimiz adina yapilacak anket calismamiz. Aşagida bulunan linke  tiklayarak anketimize katilabilirsiniz

https://docs.google.com/forms/d/1ExQbO-gkOzc0k9tlzgsMRpRRr2XIKcVcey7YVpxc3RQ/edit

Şbt

İLÇE HIFZISIHHA KARARLARI

Şbt

Her yıl 28 Şubat Sivil Savunma Gününde yapılması gereken İkaz-Alarm Tatbikatı bu yıl da yapılacaktır.Her yıl 1-7 Mart ´´Deprem Haftası ´´ Etkinlikleri Düzenlenmektedir. Bu yıl da yine aynı tarihlerde okulumuzda Deprem Haftasıyla ilgili etkinlikler düzenlenecek, Deprem Tatbikatı yapılacaktır. Tatbikatlar Sabah, Öğlen Grubu sınıflarımız ve mobil sınıflarımızda da ayrı ayrı  yapılacaktır.

Yapılacak tatbikatlara tüm okul personelimiz ve öğrencilerimiz katılacaktır.

Şbt

Okulumuz Beyaz Bayrak yenileme başvuru yapmış olup   başvurduğumuz Beyaz Bayrak Projesi için yetkililer 19.02.2019 günü okulumuzda  incelemelerde bulundular.

Şbt

´´BESLENME DOSTU OKUL´´  PROJESİ KAPSAMINDA GÖREVLİ KİŞİLERCE OKULUMUZDA İNCELEMELERDE BULUNULMUŞ  VE OKULUMUZ DENETLENMİŞTİR.